Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin yorumlarını burada görebilirsiniz. Bizi tercih edin pişman olmayın. Uydukent Evden Eve Nakliyat Size en iyi hizmetleri sunmayı garanti eder.

41 thoughts on “Müşteri Yorumları

 1. Mustafa bey ve ekibi işini gerçekten güzel yapan dürüst kişiler. Zamanında geldiler ve kırıp dökmeden işlerini bitirdiler. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 2. Söz verdikleri tarihte taşıdılar.
  Taşınma sırasında sürekli iletişim halindeydik. Eşyalarım aynı gün içinde taşınacağı bölgeye ulaştı. Yine taşınma işlemim olursa aynı firmayı değerlendiriyor olurdum.

 3. Her şeyiyle dört dörtlük bir hizmetti teşekkürler Yurtiçi taşıma. Ben çok memnun kaldım ve ısrarla tavsiye ediyorum.

 4. Konuşulan gün ve saatinde eşyalarım hiç zarar görmeden teslim aldım. Çalışanların samimiyeti ve eşyalara zarar vermemek için ellerinden geleni yapmaları harikaydı. Çok memnun kaldım teşekkürler. 👍🏻

 5. Bir daha taşınırsam kime taşıtacağımı artık biliyorum.
  Güler yüzlü ve işinin ehli ustalar. Sorunsuz bir taşınma oldu.
  Kendilerine teşekkür ediyorum.
  Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

 6. Tüm çalışanlar iyi niyetli. Zamanlama çok iyi. Tam istenilen saatlerde geldiler ve işlerini bitirdiler. Eşyalarımda herhangi bir zaiyat olmadı. Paketleme konusunda iyiler. Memnun kaldım.

 7. Dedikleri zamanda geldiler mutfak eşyalarını paketlediler ve dedikleri gün İstanbula getirdiler. Üstelik hiç bir eşyam zarar görmedi. Son derece memnun kalacağınız bir evden eve nakliyat firması emeği geçen herkeze teşekkür ederim.

 8. En baştan fiyat konusunda ve içtenliğinden dolayı çok teşekkür ederiz. Taşıma ve paketleme konusunda çok hızlı ve özenlilerdi. Sorunsuz bir şekilde taşındık sayelerinde. Herkese öneriyorum.

 9. Benim için bir taşınma işi sırasında en önemli şey dürüstlük ve sözünde durmadır. Bu açıdan kendilerine teşekkür ederim. Her şey bana önceden söylendiği gibi oldu. Bunun dışında tüm arkadaşlar işinin ehliydi. Eşyalar iyi paketlendi, sorunsuz geldi. Sökme takma sırasında her şey ustaca idi. Fiyat olarak bana gelen en ucuz teklif değildi esasen. O yüzden sorunlu bir taşıma olsaydı üzülürdüm. Ama şu ana kadarki en iyi taşınmam oldu. Çok Teşekkürler.

 10. Paketlemeden taşımaya her şeyi ile gayet başarılı. Tekrarı olursa mutlaka tercihimiz aynı olacaktır.

 11. Memur arkadaşlara tavsiye ederim, gerek kişilikleri gerek taşıma konusunda hassasiyetleri çok iyi, zaman konusunda dakiklikten öte erken gelip işlerin hızlı bir şekilde bitirmeleri güzel…

 12. Her şeyleri ile tertemiz topladılar ve kurdular. Hepsine çok teşekkür ederiz, çok memnun kaldık 😍😍 bizi büyük bir dertten kurtardılar.

 13. Ben hayatta bu kadar güzel hizmeti hiç almadım, Allah hepsinden razı olsun. Beni büyük bir yükten kurtardılar. Daha ne desem bilemedim. Umarım hep böyle devam ederler.

 14. İlgili nakliye firması çalışanları, güler yüzlü hizmet ilgi alakayla bizleri memnun etmiştir. Paketlemeden taşımaya kusursuz bir şekilde eşyalarımız yerine geldi ve takıldı. Herkese tavsiye ederiz.

 15. Anlaştığımız saatte geldiler, çok hızlı bir şekilde taşınmamızı sağladılar.
  Ertesi gün öğleden sonra evimizde kurulum bitmişti. Çok memnun kaldık, iyi ve profesyonel bir firma.

 16. tüm çalışanlarına güler yüzleri ve profesyonel yaklaşımlarından dolayı teşekkürü borç biliriz. Başlı başına stresli bir süreç olan taşınma olayını bu kadar rahat bir şekilde atlatmamızı sağlayan nakliyata Teşekkür ederiz. Keşke her kurum böyle profesyonel ve nazik olsa. Sonraki nakliye işlerimizde de görüşmek dileğiyle sağ olun var olun.

 17. Sorunsuz gayet iyi bir nakliye hizmeti aldım. Mobilyalarımı gayet özenli bir şekilde sarıp sarmaladılar hiç bir eşyama da zarar gelmedi. Söylenen tarih ve saate işi yapıp bitirdiler. Yakın çevreme de özellikle tavsiye edeceğim. Teşekkürler.

 18. Eşyalarımızı Sorunsuz, hızlı ve çok kolay taşıdılar. Ayrıca çatı katından inemeyen bazamızı farklı bir yöntemle bize sorun etmeden binanın dışından indirdiler. Yeni aldığımız kitaplık ve sehpamızı da rica ettiğimizde gönüllülükle monta ettiler. Yardım sever ve iyi niyetli insanlardı. Ben memnun kaldım tavsiye ederim.

 19. Ev taşımada çok problemler çeken birisi olarak tanışana kadar temkinliydim. Ancak hiç bir taşınmam bu kadar rahat olmadı. Güler yüzlü ve profesyonel ekibiyle organize bir şekilde çalıştılar. Tavsiye ederim hiç pişman olmazsınız.

 20. Söyledikleri zamandan daha önce gelip gayet nezaketli ve dikkatli bir şekilde işlerini yaptılar teşekkür ediyorum en iyi nakliyat.

 21. Bizi yarı yolda bırakan tanıdık firmanın ardından sadece iletişim yolu ile başında olmama rağmen titizlikle sarıp herhangi bir hasar olmadan malzemelerimiz geldi. Dedikleri saati hiç geçirmediler. Saygı ve sevgi çerçevesinde bir taşıma oldu. Çok teşekkürler.

 22. Bundan yaklaşık 2 ay önce kadar yine evimi taşımıştım, güler yüzlü ve samimiyetleriyle ve verdiği hizmetten dolayı çok memnun kalmıştık. Bugün yine babamın evini taşıdık, bizleri verdiği hizmetlerinden dolayı yine memnun ettiler. Yine ev taşısam kesinlikle burayı seçerdim. Teşekkürler, elinize emeğinize sağlık 🙂 Allah hayırlı işler nasip etsin.

 23. İşini hakkıyla yapan, güler yüzlü, samimî bir ekip. Tayin sebebiyle sık sık taşınan biri olarak söylemeliyim ki başınız ağrımadan taşınmak istiyorsanız doğru taşıma şirketi. tüm ekibe teşekkür ederiz. Bir daha ki taşınmamızda görüşmek dileğiyle…

 24. belirttikleri saatte evimize geldiler. Taşıma işlemini eşyaları paketleme suretiyle gerçekleştirdiler. Kısa surede eşyalarımızı paketlediler. Ellerinden gelen tüm çabayı gösterdiler. Genel olarak eşyaların taşınmasından memnun kaldık.

 25. Telefonda ve birebir gayet düzeyli bir iletişim kurdular. Teklifte talep belirtmediğim ve sonradan ortaya çıkan ufak tefek taleplere ek ücret talep etmediler.
  Daha önceki kötü tecrübelerimle oluşan kafamdaki nakliyeci profili değişti. Aldıkları paraları hak ettiler.

 26. Samimi, iyi niyetli, çalışkan ve dürüst insanlar. 4 saatte her şeyi kurup gittiler. Çok çok memnunum, hayatları boyunca işlerinde kolaylık ve bereketli olması dileğiyle.

 27. Saygılı ve kibar çalışanları ile Uydukent Evden Eve Nakliyat firmasını herkese tavsiye ederim. Hem hızlı hem de güler yüzlü bir şekilde bütün işlerimizi problemsiz bir şekilde çözdüler. Üstelik demonte ve tesisat işlerini de hızlıca hallettiler. Bütün isteklerimizi de yerine getirmek için ellerinden geleni yaptılar. Bütün çalışanlarına bir kez daha teşekkür ederiz. İşleriniz rast gitsin güzel insanlar.

 28. Eşyaların kusursuz hasarsız teslimatı, güler yüzlü yardımcı olma çabaları karşısında teşekkürü borç biliriz. Ellerinize sağlık.

 29. eşyalarımızı taşıdık.
  Zamanlamaları, çalışmaları çok başarılıydı. Uydukent Evden Eve nakliyata,
  emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 30. gayet temiz ve düzgün. Dedikleri saatte gelerek tüm eşyalarımı sıkıntısız taşıyıp montajını yaptılar. Gözünüz kapalı kendisiyle çalışabilirsiniz.

 31. Rahat bir taşıma süreci oldu. Hem güler yüzlüler, hem işlerinde çok iyiler hem de dürüstler. Eşyalara aşırı titizlik gösterdiler, her an muhatap karşımdaydı. Verdikleri sözleri fazlasıyla tuttular. Verdikleri saatte hiçbir şaşma olmadı. Ben çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

 32. İşinde tecrübeli, samimi, dürüst abilerle çalışmak güzeldi. Fiyatta ne konuştu isek onu verdim. sıkıntısız ve sorunsuz bir nakliye oldu. Teşekkürler Uydukent Evden Eve Nakliyat

 33. Firma yetkililerinin ilgilerinden ve eşyalarımızı zamanında getirmesinden dolayı çok teşekkür ederim. Her türlü yardımı geri çevirmeden yaptılar. Akılda soru işareti kalmadan eşyalarımızı gönderebileceğimiz bir firma.

 34. Çok memnun kaldık. Firma söz verdiği tarih ve saatte gelerek özenli bir şekilde paketlemeyi yaparak taşıma sonrasında da kurulumu sorunsuz tamamladı. Taşıma öncesi ve taşıma sırasında her sorunla ilgilendiler ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırdılar. Tüm çalışanlara teşekkürler.

 35. Her şey için çok teşekkür ederim. Paketleme taşıma yerleştirme çalışan arkadaşlar her şey mükemmel.

 36. Taşınma zamanlamasına riayet ediyorlar. Sorumluluk sahibi ve sürekli iletişim halindeler. Ufak tefek sorunlar oluyor illaki ama ufak tefek tamirleri bile yaptılar sağ olsunlar çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir